ETYKIETY NA ROLACH


Mówiąc potocznie są to naklejki z drukiem wykonanym z jednej strony. Przygotowane mogą być do aplikacji automatycznej lub ręcznej a specyfika nawoju i ułożenia na roli zoptymalizowana do jak najłatwiejszego naklejania. Stosowane materiały mogą być z połyskiem, matowe jak i w półbłysku/półmacie a także metalizowane lub z czarnym spodem.


Szeroka gama klejów (permanentne czy odplene) – pozwalają dopasować się do każdego podłoża. Dodatkowo druk możemy zabezpieczyć i uszlachetnić przez lakierowanie UV lub laminowanie.

ETYKIETY WIELOWARSTWOWE

Gdy na froncie etykiety brakuje miejsca na informacje, możemy wykonać druk od strony kleju. Z klejem permanentnym etykieta taka nadaje się na podłoża przezroczyste (np. butelka) a z klejem częściowo dezaktywowanym, do wielokrotnego odrywania i naklejania.

Grupa etykiet typu peelof to dwie lub więcej warstw z osłabionym klejem pomiędzy i możliwością nadruku na każdej ze stron. Mogą być również w wersji papierowej z jednorazowym otwarciem wzdłuż perforacji na stronie frontowej.

BOOKLETY

Ten rodzaj etykiety daje największe spektrum możliwości. W środku znajduje się książeczka, która może wyglądać jak tradycyjna miniaturowa broszurka lub jako rozkładana harmonijka mogąca mieć nawet kilkadziesiąt stron informacji. Do bookletów możemy również zainsertować drobne dodatki w postaci naklejek do zbierania.

ZAWIESZKI, TOP I NECK HANGERY


Idealne na opakowania których kształt czy ustawienie na półce sklepowej eksponują tą część gdzie etykieta będzie mniej widoczna. Mogą posiadać samoprzylepne listki do perfekcyjnego zamocowania na produkcie.

UNIKALNE KODY, ZDRAPKI


Bardzo popularne narzędzie wykorzystywane do konkursów czy loterii. Unikalne kody możemy umieścić na każdym rodzaju etykiety sposób zgodny z danym rodzajem promocji. Zdrapka daje konsumentowi pewność, że nikt wcześniej nie odczytał znajdującej się pod nią informacji.

ETYKIETY PREMIUM Z DODATKAMI W ŚRODKU


Chcąc zachęcić konsumenta dłuższej interakcji z naszą marką, w etykietach po otwarciu mogą znajdować się drobne wartości dodane w postaci naklejek czy tatuaży. Zbieranie tych dodatków zawsze stanowi wielką frajdę dla najmłodszych dlatego w środku mogą być nawet całe ich kolekcje.